راهنمای کاربران

الوبیز تلاش دارد با استفاده از شبکه مشاوران برتر کسب وکار در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه به شما کمک نماید تا در مسائل کسب وکار خود بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

الوبیز با ارائه ابزارهای با کیفیت و قابل دسترس برای مشاوران و کاربران سعی کرده است تا کسب وکارها بتوانند به سرعت و با هزینه کم مسائل خود را برطرف نمایند. از این رو تمامی افرادی که احساس نیاز به دریافت مشاوره دارند می توانند با مراجعه به سایت الوبیز و یا نصب اپلیکیشن آن به راحتی مشاوره دریافت نمایند.

 

الوبیز به چه طریقی مشاوره می دهد:

  • مشاوره آنلاین: شما می توانید سوالات خود را در میان هزاران پرسش پیشین جستجوی نمایید و در صورتی که پاسخ مناسبی دریافت نکردید به راحتی سوال خود را از مشاوران الوبیز به صورت رایگان بپرسید و یا با پرداخت هزینه اندک زمان دریافت پاسخ را تسریع نمایید.
  • مشاوره تلفنی: در هر مکان و زمانی می توانید به راحتی از طریق الوبیز با مشاور مورد نظر خود تماس بگیرید و هزینه آن را به صورت دقیقه ای پرداخت نمایید. انتخاب مشاور از طریق وب اپ و یا اپلیکیشن الوبیز (اندروید - iosبه سادگی چند کلیک است اما اگر در انتخاب مشاور مردد هستید کافی از طریق سایت الوبیز مسئله خود را برای ما ارسال نمایید تا کمترین زمان شما را به مشاور مناسب ارتباط دهیم.
  • مشاوره حضوری: در صورتی که مشاور خود را می شناسید و یا پیدا کردن آن از میان مشاوران الوبیز برای شما دشوار نیست، براحتی مشاور خود را از طریق وب اپ و یا اپلیکیشن الوبیز (اندروید - ios) پیدا کنید و به راحتی وقتی را با مشاور خود تنظیم نمایید. در صورتی که انتخاب مشاور برای شما مشکل است، مسئله خود را از بخش مشاوره حضوری برای ما شرح دهید تا در کمترین زمان ممکن با مشاور متخصص و مناسب موضوع خود به صورت حضوری صحبت کنید.

 

 

راهنمای کار با اپلیکیشن و وب اپ الوبیز:

بعد از نصب اپلیکیشن (اندروید - ios) روی گوشی خود، شماره همراه خود را وارد کنید و روی [ثبت اطلاعات] کلیک کنید.

کد فعالسازی برای شما پیامک می‌شود. در کادر مربوطه کد را وارد نمایید و روی [فعالسازی حساب کاربر] کلیک کنید.

در صورتی که از نسخه وب اپ استفاده می کنید، ابتدا روی آیکون عضویت کلیک کنید و  شماره همراه خود را وارد نمایید تا کد فعال سازی برای شما ارسال شود.

خرید شارژ

برای خرید شارژ از منوی سایت به صفحه‌ی خرید شارژ بروید. شماره همراه خود را وارد کنید، میزان افزایش اعتبار دلخواه خود را از لیست بازشو انتخاب کنید.

پرداخت اینترنتی

با انتخاب روش پرداخت اینترنتی، شما به درگاه پرداخت اینترنتی منتقل می‌شوید. با وارد کردن شماره کارت و دیگر اطلاعات درخواستی سامانه، پرداخت را انجام دهید

داشتن رمز دوم کارت بانکی برای پرداخت الزامی است.

 

جستجو

جستجو در دسته‌بندی‌ها

از منوی بالای سایت روی [جستجو] کلیک کنید و دسته‌بندی مورد نظر خود را انتخاب کنید

حال با جستجو در لیست مشاوران و انتخاب دسته‌بندی مورد نظر خود، مشاور خود را انتخاب کنید و وارد پروفایل مشاور شوید.

در صفحه نخست وب اپ، لیست دسته‌بندی‌های الوبیز قابل مشاهده‌است. دسته‌بندی مورد نظر خود انتخاب کنید و زیر شاخه مورد نظر را برگزینید.

جستجو در لیست مشاوران

با جستجو در لیست مشاوران، بر اساس سوابق، تخصص‌ها، مدارک و مستندات، هزینه مشاوره، امتیاز و نظرات سایر کاربران، مناسب‌ترین مشاور را برای خود انتخاب کنید و وارد پروفایل مشاور شوید.  

توجه کنید که درخواست مشاوره تلفنی از کارشناس مستلزم آنلاین بودن کارشناس است.

 

بررسی کارشناس و درخواست تماس

بررسی و مشاهده پروفایل کارشناس

(مشاور) را انتخاب نمایید، حال به بررسی مدارک، سوابق، تخصص‌ها، مدارک و مستندات، هزینه مشاوره، امتیاز و نظرات سایر کاربران بپردازید

درخواست تماس

کارشناس را انتخاب نمایید.

برای درخواست تماس روی درخواست تماس کلیک کنید.

بررسی درخواست تماس

در کادر بازشده، حداکثر طول مکالمه با توجه به شارژ حساب کاربری شما اعلام می‌شود

 در صورت تایید بر روی [تماس] کلیک کنید تا درخواست تماس شما ارسال شود.

 در صورت تمایل به مکالمه بیشتر از زمان اعلام شده، نسبت به [شارژ حساب کاربری] خود اقدام کنید.

ارسال درخواست

درخواست شما ارسال شد، تلفن را جواب دهید و با کارشناس‌تان صحبت کنید.